Lintopdrachten overslaan
Verdergaan naar hoofdinhoud
Omhoog
Aanmelden
 • De Wegwijzer
  Bunschoterweg 2a
  6711 CJ Ede
  T 0318 - 65 47 43
  info@wegwijzer-ede.nl
   
  Wij bieden speciaal onderwijs aan kinderen die extra ondersteuning nodig hebben vanwege een verstandelijke of meervoudige beperking. We zien hun mogelijkheden en gaan onvoorwaardelijk voor hun ontwikkeling.

Schoonmaak Schoolplein 14

 • Twee scholen maakten kans op een professioneel schoonmaakteam van de Johan Cruyff Foundation voor hun schoolplein 14 door het invullen van een slagzin.

Het lukte onze bewegingsleerkracht Bouke Bisschop om met zijn slagzin de prijs te winnen voor onze school. Op 8 mei was het zover; samen met leerlingen van onze school, het schoonmaakteam en de mascotte Cruyffie werd ons Schoolplein 14 grondig schoongemaakt. Top Bouke! Bedankt.

Nieuws

:

Help (nieuw venster)